Jaunumi

TaxLink Baltic kļūst par vadošas audita, grāmatvedības un konsultāciju firmas Mazars pārstāvi Latvijā

Esam pagodināti paziņot, ka TaxLink Baltic ir parakstījusi līgumu ar starptautisko un konsultāciju uzņēmumu Mazars, kas  specializējas audita, grāmatvedības un nodokļu konsultāciju pakalpojumu sniegšanā.Minētā līguma noslēgšana apliecina, ka Mazars, balstoties uz firmas pamatprincipiem un stratēģiju, turpina savu attīstību, kā partnerus Baltijas valstīts izvēloties TaxLink Baltic. Organizācijā apvienojot 14 800 profesionāļus, Mazars sniedz savus pakalpojumus 72 pasaules valstīs.

Noslēgtais līgums ļaus esošajiem un topošajiem TaxLink Baltic klientiem gūt pārliecību, ka mūsu pakalpojumu kvalitāte atbilst Mazars starptautiskajiem standartiem.

„Sadarbība ar Mazars nodrošinās papildus iespējas mūsu klientiem, ļaujot mums piedāvāt plašāku pakalpojumu klāstu starptautiskā līmenī”, norāda SIA „TaxLink Baltic” valdes loceklis Andris Jaunzemis.

„Pateicoties jauniem un aktīviem TaxLink darbiniekiem, kas ir patiesi uzņēmējdarbības talanti, sadarbības īstenošana uz korespondentlīgumu pamata ļauj Mazars ģeogrāfiski paplašināt savu darbību” norāda Mazars Grupas globālās izpildkomitejas loceklis Loiks Valerts (Loic Wallaert).